לרגל השקת "חכמת הבריאות של ילדי"

איך ילדים רוצים שנגיש להם ירקות? הסרטון ייפתח לצפייה בתאריך: 

לומדים להכין קרטיבים, ארטיקים וגלידות 100% טבעיות לכבוד הקיץ! מוכנים לטירוף? חכו בסבלנות הסרטון ייפתח לצפייה בתאריך – 

סרטון 1 – שלבים ביצירת חלום הבית-הבריא

מהי ההשקעה בקורס?

יצירת הקורס הזה הייתה משאלת לב שלי במשך זמן רב. לגדל ילד בריא בתוך מערכת שאינה בהכרח כזו דרשו ממני שעות אינספור של מחקר, להבין איך אני עושה את זה נכון. זה סיפור חיי ב-4 השנים האחרונות.

יש צורך רב בקורס ראשון מסוגו בעולם זה, והחשיבות של הפצת מיומנויות אלו היא הכרח המציאות. לכן, אני מבקשת עבור הקורס מחיר שהוא שווה נפש ואפשרי לכל הורה המעוניין לרכוש מיומוניות איך לגדל את ילדיו בבריאות-טבעית

יש לך הזדמנות לרכוש את כ-ל הקורס במחיר השקה מיוחד

מבצע היום!

רק עוד שאלה...

ילדיך ילמדו שבבית יש אוכל בריא ומזין והם יקבלו ממנו סיפוק והנאה,. זה יהיה החלק העיקרי של התזונה שלהם. מדי פעם בחוץ את תראי אותם אוכלים דברים לא כל כך טובים אבל עם הזמן הם ילמדו לחבר את הנקודות בעצמם ולהגיע למסקנה שאוכל לא-טוב גורם להם תחושה לא נעימה.
בסיס תזונתי טוב, מאזן מעצמו את התשוקה לגאנק פוד ואת לא תצטרכי
להרגיש כמו שוטרת.

אתה בוחר את הקצב ואת התפריט הנכון לך ולמשפחתך. בקורס תקבל המון ידע, שאולי בהתחלה עשוי להישמע קיצוני אבל אם תתן להיגיון הפנימי ולאמת שלך לשפוט, מהר מאוד תגלה כמה אתה מתחבר לדברים התאזר בסבלנות. על פי רוב, וככל שהזמן עובר, אנשים ילמדו להכיר בתבונת מעשיכם ויעריכו אתכם על שהעזתם להעניק לילדיכם את הבריאות הטבעית. עם ההתבגרות שלנו בתור הורים אנחנו עשויים לגלות שחלק מהדפוסים עליהם גדלנו וחונכנו אינם תואמים את מי שאנחנו היום וזה בסדר,

ילדים שגדלים בתחושה שהם יקרים ואהובים בונה אצלם בטחון עצמי רב. כל עוד אנחנו מחזקים אצלם את התחושות הללו הם תמיד יחושו שייכות. אתם תהיו מספיק בטוחים בעצמכם כדי להעביר לילדיכם את המסר שיש המון יופי, ייחודיות וקסם בלהיות שונה. לעתים זה יכול להיות מקור לעצמה רבה. עודדו אותם תמיד לכבד ולאהוב את האחר והשונה, העולם מלא אפשרויות, צבעים וגוונים, זכותנו לבחור את הדרך שמתאימה לנו.

באופן מפתיע מאז שאני ומשפחתי עשינו את השינוי אנחנו מרגישים יום יום כאילו זכינו בפיס. למדנו לעשות קניות יותר חכמות של פירות וירקות זה אומר רכישה בארגזים ישירות ממגדל דבר שמוזיל את המחיר באופן משמעותי. אנחנו עושים הרבה טיולים בחיק הטבע שכוללים ליקוט זה גם כייף וגם חוסך לנו כסף. בסופו של דבר הפערים בין אוכל רגיל לתזונה טבעית אינם משפיעים על מעמדינו החברתי-כלכלי.

אחד מחוקי היקום למערכות יחסים קובע, שכדי ליצור את מערכת היחסים הרצויה לכם, עליכם להתמקד במהות של היחסים במקום בצורה מסוימת שלהם. מהי המהות? זוהי הרגשה שאתם רוצים להעביר אל האנשים בסביבתכם הקרובה שאתם אוהבים אותם בכל מקרה. אם תעניקו להם את ההרגשה הזו – הם לעולם לא ירגישו שאתם מבקרים אותם. אגב, אם הייתם רוצים לראות אותם משנים את דרכם עם ילדיהם – זוהי הדרך הבטוחה. רצוי גם שלא תגידו להם מה לעשות ואיך לנהוג עם ילדיהם, בייחוד אם הם לא שאלו אתכם. אתם יכולים להציע להם קישור לקורס הזה.

הקורס מתאים לכל הורה המעוניין בבריאות מושלמת לילדיו. אני מאמינה ששינויים בטוחים לוקחים זמן ומוטב להתקדם צעד אחר צעד. התחילו ביישום מספר טיפים ועקרונות מתוך הקורס, אשר אתם מתחברים אליהם וכבר תחושו בשינוי אדיר. היכולת שלנו לשמור על ראש פתוח היא מתנה אדירה שעשויה להוביל אותנו למקומות מופלאים.

מתבלט ורוצה עזרה?

veganbari_icon2

תגובות

תגובות